A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області

Про бібліотеку

Дата: від до Скинути

«Збройні Сили України - слава,гордість, міць країни»

6 грудня - день Збройних Сил України. Це свято козацького бойового духу, української  звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенність рідної землі. А ще свято всіх тих, хто носить погони, хто служить в українській армії і захищає міць і кордони України, свято всіх хлоп’ят, які скоро підростуть, стануть сильними і сміливими та будуть готові захищати свою Батьківщину.          До дня Збройних Сил України юу бібліотеці ліцею організована книжкова виставка «Збройні Сили України - слава,гордість,міць країни », на якій представлені книги , що знайомлять дітей з історією українського війська з давніх часів до сьогодення.

21:50 05.12.2021

21 листопада в Україні відзначали День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначали День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди двох революцій, які відбулися в Україні у 21 столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цього дня українці віддають шану і повагу патріотизму й мужності громадян, які стали учасниками цих подій, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Цей день - символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу.  З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у бібліотеці ліцею було оформлено книжкову виставку "Події, що змінили долю України ", де представлено книги, фото та  газетні матеріали, присвячені подіям в Україні.

19:50 23.11.2021

Літературна Чуднівщина

Важливе місце у діяльності бібліотеки ліцею займає краєзнавча робота, спрямована на поширення інформації про рідний край, його традиції, звичаї, про відомих людей Чуднівщини. В межах проведення місячника "Краєзнавство в шкільній  бібліотеці: нові традиції та цінності"  20 жовтня у бібліотеці було  проведено бібліотечний урок "Літературна Чуднівщина " для учнів 6-Б класу (кл.кер.Л.М.Макарчук). Учні ознайомилися з життям та творчістю письменників Чуднівського краю.  К. Поліщук, П. Шпита,М. Рубашов, О. Демчук, І. Савчук,П. Ральченко, А. Сірик, А. Момот, Т. Щавінська,Л. Кондрацька та багато інших, які літературним словом  прославляли і прославляють наш рідний край.  У бібліотеці також оформлено книжкову виставку "Література рідного краю "

10:11 26.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора