Кадровий склад закладу освіти у 2022-2023 н.р.
№ |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Посада |
Освіта |
Категорія |
1 |
Дячук |
директор |
вища |
вища |
Ніна |
вч. математики |
|
учитель-методист |
|
Іванівна |
|
|
|
|
2 |
Косюк |
заступник з НВР |
вища |
вища |
Леся |
вч. англ.мови |
|
учитель-методист |
|
Анатоліївна |
|
|
|
|
3 |
Яковець |
заступник з НВР |
вища |
вища |
Тетяна |
вч. правознавства, |
|
|
|
Володимирівна |
гром.освіти |
|
|
|
4 |
Гончарук |
заступник з НВР |
вища |
вища |
Наталія |
вч. поч.класів |
|
старший учитель |
|
Михайлівна |
|
|
|
|
5 |
Качоровська |
заступник з ВР |
вища |
вища |
Ніна |
вч. математики, |
|
|
|
Миколаївна |
фізики |
|
|
|
6 |
Сердега |
соціальний |
вища |
спеціаліст |
Віра |
педагог |
|
|
|
Василівна |
|
|
|
|
7 |
Мастюк |
педагог- |
вища |
педагог-орг.-методист |
Таміла |
організатор |
|
вища |
|
Петрівна |
вч.зар.літ-ри |
|
старший учитель |
|
8 |
Шатківська |
вч. укр.мови |
вища |
вища |
Марія |
та літ-ри |
|
учитель-методист |
|
Андріївна |
|
|
|
|
9 |
Скрит |
вч. укр.мови |
вища |
вища |
Олена |
та літ-ри |
|
старший учитель |
|
Леонідівна |
|
|
|
|
10 |
Дьяконова |
вч. укр.мови |
вища |
вища |
Світлана |
та літ-ри |
|
старший учитель |
|
Віталіївна |
|
|
|
|
11 |
Ковбан |
вч. укр.мови |
вища |
вища |
Вікторія |
та літ-ри |
|
|
|
Вікторівна |
|
|
|
|
12 |
Ящук |
вч. укр.мови |
вища |
вища |
Галина |
та літ-ри |
|
|
|
Михайлівна |
|
|
|
|
13 |
Зотько |
вч. англ.мови |
вища |
вища |
Тетяна |
|
|
старший учитель |
|
Павлівна |
|
|
|
|
14 |
Рудик |
вч. англ.мови |
вища |
вища |
Віра |
|
|
|
|
Миколаївна |
|
|
|
|
15 |
Радушинська |
вч. англ.мови та |
вища |
вища |
Наталія |
нім.мови |
|
учитель-методист |
|
Петрівна |
|
|
|
|
16 |
Підкуйко |
вч. англ.мови та |
вища |
вища категорія |
Ірина |
нім.мови |
|
|
|
Іванівна
|
|
|
|
|
17 |
Фіщук |
вч. англ.мови |
вища |
вища |
Ірина |
|
|
старший учитель |
|
Миколаївна |
|
|
|
|
18 |
Грищук |
вч.англ.мови |
вища |
спеціаліст |
Анна |
|
|
|
|
Василівна |
|
|
|
|
19 |
Мельник |
вч. зар.літ-ри та |
вища |
вища |
Оксана |
рос.мови |
|
|
|
Адамівна |
|
|
|
|
20 |
Чиж |
вч. зар.літ-ри та |
вища |
вища |
Марія |
рос.мови |
|
старший учитель |
|
Василівна |
|
|
|
|
21 |
Пащенко |
вч. математики |
вища |
вища |
Любов |
|
|
старший учитель |
|
Петрівна |
|
|
|
|
22 |
Горбачевська |
вч. математики |
вища |
I категорія |
Альона |
|
|
|
|
Григорівна |
|
|
|
|
23 |
Мельник |
вч. математики |
вища |
вища |
Геннадій |
та інформатики |
|
старший учитель |
|
Валерійович |
|
|
|
|
24 |
Жуковська |
вч. математики |
вища |
вища |
Галина |
|
|
учитель-методист |
|
Володимирівна |
|
|
|
|
25 |
Ковальчук |
вч. інформатики |
вища |
вища |
Лариса |
|
|
учитель-методист |
|
Миколаївна |
|
|
|
|
26 |
Антоненко |
вч. математики |
вища |
вища |
Лілія |
|
|
старший учитель |
|
Олександрівна |
|
|
|
|
27 |
Макарчук |
вч. історії |
вища |
вища |
Олександр |
|
|
учитель-методист |
|
Володимирович |
|
|
|
|
28 |
Столітня |
вч. історії |
вища |
вища |
Ірина |
|
|
старший учитель |
|
Борисівна |
|
|
|
|
29 |
Сірик |
вч. історії |
вища |
вища |
Галина |
|
|
учитель-методист |
|
Миколаївна |
|
|
|
|
30 |
Криворучек |
вч. географії та |
вища |
вища |
Лариса |
природознавства |
|
учитель-методист |
|
Семенівна |
|
|
|
|
31 |
Макарчук |
вч. географії та |
вища |
вища |
Лариса |
основ здоров’я |
|
учитель-методист |
|
Миколаївна |
|
|
|
|
32 |
Кривоцюк |
вч. біології та |
вища |
вища |
Людмила |
МСП |
|
старший вчитель |
|
Володимирівна
|
|
|
|
|
33 |
Мойсеєва |
вч. хімії, біології, |
вища |
вища категорія |
Наталія |
основ здоров’я |
|
|
|
Василівна |
|
|
|
|
34 |
Побігайло |
вч. хімії, біології |
вища |
вища |
Раїса |
|
|
старший учитель |
|
Павлівна |
|
|
|
|
35 |
Макушина |
вч. фізики та |
вища |
вища |
Галина |
астрономії |
|
|
|
В’ячеславівна |
|
|
|
|
36 |
Сорокопуд |
вч. фізики |
вища |
II категорія |
Наталія |
|
|
|
|
Леонідівна |
|
|
|
|
37 |
Колосова |
вч. музики |
вища |
спеціаліст |
Леся |
|
|
|
|
Валеріївна |
|
|
|
|
38 |
Хитрич |
вч.обр.мистецтва |
вища |
вища |
Анжела |
|
|
|
|
Михайлівна |
|
|
|
|
39 |
Бабушко |
вч. предмета «Захист України» |
вища |
вища |
Петро |
фізкультури |
|
|
|
Семенович |
|
|
|
|
40 |
Чорний |
вч. фізкультури |
вища |
I категорія |
Юрій |
|
|
|
|
Сергійович |
|
|
|
|
41 |
Отаманська |
вч. хореографії, |
вища |
I категорія |
Наталія |
фізкультури |
|
|
|
Володимирівна |
|
|
|
|
42 |
Ліннік |
вч. фізкультури |
вища |
I категорія |
Олександр |
|
|
|
|
Валерійович |
|
|
|
|
43 |
Момот |
вч. тр. навчання |
вища |
вища |
Микола |
|
|
старший учитель |
|
Петрович |
|
|
|
|
44 |
Роспотнюк |
вч.тр.навчання |
вища |
вища |
Алла |
|
|
старший учитель |
|
Яківна |
|
|
|
|
45 |
Рудзей |
вч.технологій |
вища |
вища |
Володимир |
майстер прак. |
|
учитель-методист |
|
Євгенійович |
водіння |
|
майстер I категорії |
|
46 |
Дмитрук |
вч.технологій |
вища |
спеціаліст II категорії |
Олександр |
майстер прак. |
|
|
|
Анатолійович |
водіння |
|
|
|
47 |
Смірнова |
вч. 1-А |
вища |
вища |
Любов |
|
|
старший учитель |
|
Володимирівна |
|
|
|
|
48 |
Данилюк |
вч. 1-Б |
вища |
вища |
Інна |
|
|
старший учитель |
|
Миколаївна
|
|
|
|
|
49 |
Зінченко |
вч. 4-Б |
вища |
вища |
Наталія |
|
|
старший учитель |
|
Федорівна |
|
|
|
|
50 |
Мартинюк |
вч. 4-А |
вища |
вища |
Оксана |
|
|
старший учитель |
|
Михайлівна |
|
|
|
|
51 |
Гайдаманчук |
вч. 4-В |
вища |
вища |
Олена |
|
|
старший учитель |
|
Олександрівна |
|
|
|
|
52 |
Шевчук |
вч. 2-А |
вища |
вища |
Оксана |
|
|
|
|
Миколаївна |
|
|
|
|
53 |
Гевондян |
вч. 2-Б |
неповна |
10 т.р. |
Вардуї |
|
вища |
|
|
Араїківна |
|
|
|
|
54 |
Мельник |
вч. 3-А |
вища |
вища |
Людмила |
|
|
старший учитель |
|
Василівна |
|
|
|
|
55 |
Лавренюк |
вч. 3-Б |
вища |
вища |
Людмила |
|
|
старший учитель |
|
Ігорівна |
|
|
|
|
56 |
Тарасюк |
вч. 3-В |
вища |
вища |
Алла |
|
|
|
|
Борисівна |
|
|
|
|
57 |
Антонова |
асистент |
вища |
спеціаліст |
Тетяна |
вчителя |
|
|
|
Василівна |
|
|
|
|
58 |
Луценко |
асистент |
вища |
I категорія |
Юлія |
вихователя |
|
|
|
Миколаївна |
|
|
|
|
59 |
Климик |
вихователь |
вища |
I категорія |
Наталія |
ГПД |
|
|
|
Олексіївна |
|
|
|
|
60 |
Лабунець |
вихователь ГПД |
вища |
спеціаліст |
Тетяна |
вчитель технологій |
|
|
|
Станіславівна |
|
|
|
|
61 |
Шеремет |
вихователь |
вища |
вища |
Світлана |
ГПД |
|
старший учитель |
|
Миколаївна |
|
|
|
|
62 |
Лапчик |
вихователь ГПД |
вища |
спеціаліст |
Юлія |
вчитель анг.мови |
|
|
|
Миколаївна |
|
|
|
|
63 |
Гайдаш |
практ.психолог |
вища |
вища |
Олеся |
|
|
|
|
Олександрівна |
|
|
|
|
64 |
Вітюк |
вихователь |
сспец |
11 т.р. |
Діна |
бібліотекар |
|
8 т.р. |
|
Василівна |
|
|
|
|
65 |
Богатирчук |
вихователь |
вища |
спеціаліст |
Олена |
|
|
|
|
Михайлівна |
|
|
|
|
66 |
Білозор |
вч.поч.класів |
вища |
спеціаліст |
Наталія |
|
|
|
|
Сергіївна |
|
|
|
|
67 |
Поліщук |
зав.бібліотекою |
с/спец |
I категорія |
Тетяна |
|
|
|
|
Олександрівна |
|
|
|
|
68 |
Петрук |
математ. |
вища |
вища |
Ольга |
фізика |
|
|
|
Володимирівна |
|
|
|
Список педагогічних працівників Бабушківської філії КЗ «Чуднівський ліцей»
1 |
Журбей |
вч. нім.мови, |
вища |
вища, старший учитель |
Лариса |
асистент вчителя |
|
11 т.р. |
|
Анатоліївна |
|
|
|
|
2 |
Нікітенко |
вч.біології, прир., |
вища |
вища |
Людмила |
основ здоров’я |
|
старший учитель |
|
Олександрівна |
|
|
|
|
3 |
Красовська |
вч. математики |
вища |
спеціаліст |
Олена |
фізики |
|
|
|
Олегівна |
|
|
|
|
4 |
Мельник |
вч.зар.літ-ри та |
вища |
I категорія |
Наталія |
рос.мови, |
|
|
|
Віталіївна |
обр.мист.,мистецт. |
|
11 т.р. |
|
5 |
Бовкун |
вч.труд.навчання |
вища |
вища |
Борис |
та інформатики |
|
старший учитель |
|
Васильович |
обр.мист. |
|
|
|
6 |
Чехович |
вч.укр.мови |
вища |
II категорія |
Тетяна |
та літ-ри |
|
|
|
Миколаївна |
|
|
|
|
7 |
Олійник |
вч.3 кл. |
вища |
вища |
Наталія |
|
|
старший учитель |
|
Павлівна |
|
|
|
|
8 |
Лозова |
вч. 1 та 2 кл. |
вища |
вища |
Наталія |
|
|
|
|
Миколаївна |
|
|
|
|
9 |
Скрит |
вчитель |
базова |
10 т.р. |
Світлана |
історії |
вища |
|
|
Петрівна |
|
|
|
|
10 |
Горбачевський |
вч. фіз.культ. |
вища |
II категорія |
Валерій |
|
|
|
|
Павлович |
|
|
|
|
11 |
Дмитренко |
вч. анг.мови |
вища |
II категорія |
Катерина |
|
|
|
|
Сергіївна
|
|
|
|
|
12 |
Білозор |
асистент вчителя |
вища |
II категорія |
Юлія |
вчитель поч.класів |
|
|
|
Володимирівна |
|
|
|
|
13 |
Котюжинська |
завідуюча філії |
вища |
I категорія |
Лілія |
вч. поч. кл. |
|
|
|
Леонідівна |
|
|
|