A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області

Українчики

Дата: 13.09.2019 22:32
Кількість переглядів: 217

Сьогодні 12 вересня 2019 року, у переддень Дня народження рідного міста Чуднів, пройшло свято старту гри-подорожі в дитячому патріотичному об’єднанні «Українчики». В такому форматі учні 2-6 класів подорожували по станціях:

  • «Дозвольте відрекомендуватись», де діти презентували свою назву, девіз та таланти свого класу;
  • «Держава Україна», де  розповідали про символи України;
  • «Пісенна», де виконували Гімн України та заспівували відомі їм українські народні пісні;
  • «Відгадайлик», де відгадували загадки, а також продовжували частину прислів’я;
  • «Я гордий тим, що в Чуднові живу», де розповідали цікаві факти історії Чуднова та декламували вірші відомих Чуднівських письменників;
  • «Художники», де на подвір’ї ліцею намалювали великий, дуже гарний, яскравий український віночок , який є символом об’єднання «Українчики». Цей віночок – відображав назви усіх класів-об’єднань нашого ліцею.

Також сьогоднішня подія присвячена була тому, що  в ряди дитячого патріотичного об’єднання «Українчики»  прийняли нових членів, учнів других класів. На знак цього вони отримали значки.  

Ще класам-об’єднанням президент Ліги старшокласників Чуднівського ліцею Патапенко Вікторія вручила маршрутні листи-програми, за якими вони будуть подорожувати весь навчальний  рік.

А також, з нагоди Дня Чуднова та старту гри-подорожі в об’єднанні «Українчики» для кожного класу-об’єднання було вручено подарунки.    

І на завершення всі долучитись до танцювального флешмобу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора