A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області

У КЗ «Чуднівський ліцей» відбувся конкурс «Голос діти»

Дата: 14.11.2019 19:00
Кількість переглядів: 1095

До Всесвітнього дня дитини, «Декларації прав дитини», проголошеної Генеральною Асамблеєю ООН  та «Конвенції про права дитини»  14 листопада у КЗ «Чуднівський ліцей» за участю учнів 2-7 класів відбувся конкурс «Голос діти». В конкурсі  брали  участь 35 дітей. 8 номерів представили учні 2-4 класів  та 11 номерів  учні 5-7 класів. Діти підбирали репертуар та ретельно готувались до конкурсу.

Право дитини  на розвиток  талантів і здібностей,  право вільно брати участь у культурному житті та займатися мистецтвом  у нашому ліцеї мають усі учні.   Тому всі бажаючі мали змогу показати свої таланти та вокальні дані на сцені ліцею. Журі конкурсу, до складу якого входили представники учнівського самоврядування ліцею, нагороджували конкурсантів дипломами за участь та визначали переможців відповідно до найбільшої кількості отриманих балів. Завдання виявилось складним, адже для більшості учасників виступ був вперше, а також всі хвилювались та вірили у свою перемогу.   

Вітаємо учасників та переможців!  Будьте талановиті та творчі! Розвивайте свої здібності та досягайте ще кращих вершин!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора