A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області

Фестиваль-конкурс учнівських агітколективів «Молодь обирає здоров’я» у КЗ «Чуднівський ліцей»

Дата: 28.11.2019 18:11
Кількість переглядів: 1060

28 листопада в рамках тижня основ здоров’я, що є невід’ємною частиною місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності відбувся фестиваль-конкурс учнівських агітколективів «Молодь обирає здоров’я». У фестивалі-конкурсі взяли участь чотири команди з 7-8 класів та шість команд 9-10 класів.

Літературно-музично-спортивно-хореографічні композиції були спрямовані на популяризацію здорового способу життя, збереження власного життя та здоров’я і здоров’я оточуючих людей, агітацію до занять спортом,  до здорового та збалансованого харчування та інших важливих чинників здоров’я. Всі виступи були позитивно зорієнтовані, поєднували різні жанри, стилі і напрямки мистецтва, демонстрували власні досягнення молоді з даної теми.

                За критеріями оцінювання журі оцінювали розкриття теми, оформлення та оригінальність виступу, рівень виконавської майстерності та режисури, дотепність, почуття гумору, вокальні, спортивні, хореографічні здібності, витриманий час і склад команди.

                Всі команди ретельно готувались і відповідально поставились до своїх виступів. Всі учасники заслуговують гарних відгуків та компліментів. Але за кількістю балів серед учнів 7-8 класів переможцями стала команда 8-А класу «Еколайт», ІІ місце посіла збірна команда 7-х класів «Вітамінки», ІІІ місце – команда 8-В класу «Драйв», ІV – команда 8-Б класу «Гармонія». Серед команд 9-11 класів – переможцем стала команда 11-Б класу «Дивергенти», ІІ місце розділили – 10-А «ЗОЖніки» та 11-А «Ананас-адідас», ІІІ місце – команда 9-А класу «Антитіла»,   ІV місце посіли команда 9-Б «Драйв» та 10-Б «New life».

                Здоров’я – це найцінніший скарб в житті людини! Бути здоровим – це модно!

Веди здоровий спосіб життя та залишайся завжди молодим та енергійним!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора