A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області

Виступ учнівських колективів (агітбригад) екологічної просвіти КЗ «Чуднівський ліцей» «Моя мала Батьківщина»

Дата: 27.09.2019 17:44
Кількість переглядів: 259

 Як підсумок екологічного тижня, сьогодні відбувся конкурс агітколективів екологічної просвіти КЗ «Чуднівський ліцей». Учні 7-11 класів висвітлювали в своїх виступах  екологічні проблеми нашого міста, області, країни та світу. Учасники закликали до активної природоохоронної діяльності та дбайливого ставлення до природи. Учнівські колективи своїми виступами пробуджували екологічну свідомість та давали поради стосовно вирішення екологічних і природоохоронних проблем.

Для 7-8 класів цей конкурс був вперше, тому журі строго не оцінювали виступи. Всі команди були нагороджені дипломами з різних номінацій. А виступи агітбригад 9-11 класів оцінювались відповідно до критерій конкурсу. Відмітити потрібно всіх за любов до рідного краю, за активну агітаційну еколого-просвітницьку роботу, за творчість та акторську майстерність. Конкурсні виступи поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, демонструвати власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності.

За максимальною кількістю підрахованих балів переможцем вийшла команда 11-Б класу «Міжгалактичний екологічний патруль». Їх досвід у обласних  конкурсах відчувся з першої хвилини виступу. Збірна команда 9-х класів «Мушкетери з екосфери»  на кілька балів поступились переможцям. Їх змістовний виступ та поради щодо майбутнього розвитку міста вразили всіх присутніх. Команда 10-А класу «Eko Security» своїм енергійним танцем  запалили глядачів, а музичне наповнення виступу вдало поєднувалось із агітацією щодо охорони та збереження чистоти навколишнього середовища.

Агітколектив 10-Б класу Еко-крокус» закликали всіх приєднатись до нового руху серед еко-активістів та фізично активних людей під назвою «плогінг».

         Побажаємо нашим переможцям успіхів на обласному етапі!

            Не залишайтесь осторонь від спільних екологічних проблем. Формуйте в собі екологічну культуру. Виховуйте любов та дбайливе ставлення до природи.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора