A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області

Всеукраїнський фестиваль-конкурс екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

Дата: 02.04.2021 13:56
Кількість переглядів: 135

Команда КЗ «Чуднівський ліцей» цьогоріч знову взяла участь в Житомирському обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Тема виступів 2021року пов’язана з епідемією  COVID-19 «Атака вірусів. Врятуймо планету». Мета фестивалю: привернути увагу людей, дітей до проблем, пов’язаних із забрудненням природи, наслідками, до яких призводить недбальство в довкіллі; закликати і навчити усю громадськість більш дбайливо ставитись до природи, до себе і власних дітей.

 На розгляд журі були представлені відео роботи з різних куточків Житомирської області, серед яких і команда "Екодивергенти" нашого ліцею. Для цьогорічного складу команди це був дебютний виступ на фестивалі такого рівня, і, що дуже приємно, команда посіла третє призове місце.

Тож вітаємо команду «Екодивергенти» та їх творчого наставника педагога-організатора Т.П.Мастюк. Подальших вам перемог! Будьте завжди такими ініціативними, активними, творчими та змінюйте Світ на краще!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора