A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області

Останній дзвоник у Бабушківській філії КЗ "Чуднівський ліцей"

Дата: 16.06.2022 16:11
Кількість переглядів: 67

Сьогодні завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після. На жаль, цього року в нашій школі урочисто не пролунав останній дзвоник, учні не зібралися на шкільному подвір’ї. Стіни рідної школи тримають у собі ностальгію за дзвінкими дитячими голосами. Дуже шкода, що випускники не отримали свята, яке буває раз у житті. Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі. І свято сьогодні відбулося. Для багатьох школярів нетрадиційний останній шкільний дзвоник сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення. Дорогі випускники, бажаємо вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками.

Висловлюємо слова вдячності педагогам, які закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплювали гуманістичні цінності.

Дорогі батьки, вітаємо вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякуємо за допомогу і підтримку.

Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!

Цьогорічний дистанційний останній дзвоник запам’ятається надовго, але сподіваємося, що у наступному році ми повернемося до традиційного святкування!

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора