A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області

«Хто багато читає, той багато знає»!

Дата: 12.02.2021 14:49
Кількість переглядів: 117

«Хто багато читає, той багато знає» – так кажуть у народі. А ще в цьому переконують наші учителі. Тому, щоб формувати в учнів уявлення про художню літературу як мистецтво слова, потребу в читанні літературних творів, розвивати інтерес  учнів до зарубіжної літератури і читання, розвивати усне й писемне мовлення школярів, їхнє мислення (образне, асоціативне, абстрактне, логічне тощо), прищеплювати естетичний смак, сприяти розвитку творчих здібностей  у Чуднівському ліцеї протягом предметного тижня «Зарубіжної літератури» відбувся творчий конкурс знавців дитячої літератури, учні в дистанційному режимі виготовляли пантбуки та інструкції з виживання в екстримальних умовах за оповіданням Дж. Лондона "Жага до життя", малювали ілюстрації до улюблених творів.

У Бабушківській філії учні виготовляли газети, ілюстрації до творів відомих письменників, розміщували по коридорах мотиваційні вислови відомих особистостей.

«Книги - найкращі друзі. До них можна звертатися у всі складні хвилини життя. Вони ніколи не зрадять». (А. Доде)« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора