A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області

Новини

Дата: від до Скинути

До уваги всіх учасників освітнього процесу КЗ "Чуднівський ліцей"!

На виконання рішення педагогічної ради ліцею № 3 від 17 лютого 2021 року, наказу директора ліцею № 51-аг від 17 лютого 2021 року та з метою недопущення поширення короно вірусної хвороби серед учнівського та трудового колективу з 18 по 28 лютого 2021 року освітній процес у закладі освіти здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

15:03 17.02.2021

«Хто багато читає, той багато знає»!

«Хто багато читає, той багато знає» – так кажуть у народі. А ще в цьому переконують наші учителі. Тому, щоб формувати в учнів уявлення про художню літературу як мистецтво слова, потребу в читанні літературних творів, розвивати інтерес  учнів до зарубіжної літератури і читання, розвивати усне й писемне мовлення школярів, їхнє мислення (образне, асоціативне, абстрактне, логічне тощо), прищеплювати естетичний смак, сприяти розвитку творчих здібностей  у Чуднівському ліцеї протягом предметного тижня «Зарубіжної літератури» відбувся творчий конкурс знавців дитячої літератури, учні в дистанційному режимі виготовляли пантбуки та інструкції з виживання в екстримальних умовах за оповіданням Дж. Лондона "Жага до життя", малювали ілюстрації до улюблених творів.

14:49 12.02.2021

Чи може математика бути цікавою? ....

Чи може математика бути цікавою? Чи потрібно всім її вивчати? Чи допомагає математика вирішувати життєві ситуації та проблеми? На всі ці запитання наші учні відповідають ТАК!!!

17:07 05.02.2021

ІІ місце в обласному онлайн-конкурсі  «Впоряд»

Вітаємо команду КЗ «Чуднівський ліцей» - рій «Чуднівська варта»  з ІІ місцем у  обласному онлайн-конкурсі  «Впоряд»,  який відбувся в  рамках  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура») 7 грудня 2020 року дистанційно. Висловлюємо подяку керівнику (виховнику)  рою  вчителю  предмету  «Захист  України» Бабушку  Петру   Семеновичу за сумлінну та результативну підготовку учасників.

16:49 23.12.2020

"Новорічний експрес- 2021" стартував!

Вже розпочались новорічні святкування у Чуднівському ліцеї. Хоч і сьогодні заходи без масових хороводів та великої  батьківської аудиторії, але ж так само для дітей важливі та святкові.  Дід Мороз та Снігуронька завітали до учнів у класи з подарунками та новорічними сюрпризами, створюючи приємну  атмосферу та чудовий настрій.

15:54 22.12.2020

Акція «Привітай захисника зі святом»

Учні Чуднівського ліцею дуже полюбляють добрі справи. Такою справою у грудні 2020 року стала акція «Привітай захисника зі святом». До новорічних свят учні зібрали подарунки для тих, хто захищає нашу Україну, наш спокій і затишок. До подарунків увійшли цукерки, печиво, домашня консервація, продукти харчування, засоби гігієни. А також обов'язковим елементом стали дитячі листівки з вітаннями та малюнками. Завдячуючи волонтерському екіпажу з Катериною Закревською, наші подарунки знайдуть свого бійця, якому вкрай необхідне тепле дитяче слово вдячності та присмак сімейного затишку. Велика подяка всім учням та їх батькам за участь у такій важливій добрій справі!

15:31 15.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора